Pahu Kikowaena Loaʻa Fiber Optical FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core
Helu Hoʻohālike:  FTTX-PT-M16
Lama:Softel
MOQ:10
gou  Ua kau ʻia ma ka pā a i ʻole ua kau ʻia ma luna
gou  Hana no ka Hana ʻana i nā Pūnaewele FTTx he nui
gou ʻO nā mea āpau-i-hoʻokahi no ka hoʻopili ʻana o ka fiber, ka māhele ʻana, a me ka hāʻawi ʻana
Nā kikoʻī huahana
Nā Palena ʻenehana
Nā Ala Ana a me nā Ala Uea
Puke Hoʻokomo
Hoʻoiho
01
Wehewehe Huahana
Wehewehe Pōkole
FTTX-PT-M16Pahu Kikowaena Loaʻa Fiberhe mea pono a kaulana hoʻi i ka hoʻolaha ʻana o FTTH.
Nā Hiʻohiʻona Hana
I kēia manawa, e luʻu kākou i loko o nā kikoʻī o ka FTTX-PT-M16: Nā koi o ke kaiapuni: Mahana hana: -40°C a i +85°C Ka makū pili: ≤85% (+30°C) Kaomi lewa: 70KPa a i 106Kpa Pepa ʻikepili loea nui: Pohō hoʻokomo: ≤0.15dB Pohō hoʻihoʻi UPC: ≥50dB Pohō hoʻihoʻi APC: ≥60dB Pepa ʻIkepili ʻenehana Palekana Uila: ʻAʻole emi ka pale insulation ma waena o ka mea hoʻoheheʻe honua a me nā ʻāpana metala o ka pahu ma mua o 2 × 104MΩ / 500V (DC); infrared ≥2 × 104MΩ / 500V. ʻAʻole emi ka voltages kū i waena o ka mea hoʻoheheʻe honua, ke kino pahu, a me kona mau ʻāpana metala ma mua o 3000V (DC) / min, me ka ʻole o ka haki a i ʻole ka flashover; U ≥3000V.
Mea Hana PC+ABS
Nui (A*B*C) 319.3*214*133mm
Ka Mana Loa 48
Ka nui o ke kau ʻana (Kiʻi 2) D * E 52*166*166mm
I loko o ke anawaena kaula nui loa (mm) ᴓ8~14mm
Ka nui loa o ka lua lālā ᴓ16mm
Nā mea hoʻololi PC SC/A pale wai 16
Nā koi kaiapuni
Mahana Hana -40℃~+85℃
Ka Haumākū Pili ≤85%(+30℃)
Kaomi o ka lewa 70KPa~106Kpa
Nā Kikoʻī Mea Hana Optic
Pohō hoʻokomo ≤0.3dB
Pohō hoʻihoʻi UPC ≥50dB
Pohō hoʻihoʻi APC ≥60dB
Ke ola o ka hoʻokomo ʻana a me ka unuhi ʻana >1000 manawa
Nā Kikoʻī ʻenehana pale hekili
Ua hoʻokaʻawale ʻia ka mea hoʻoheheʻe honua me ke keʻena, a ʻo ke kū'ē ʻana o ka hoʻokaʻawale ʻana he emi ma mua o 2MΩ/500V (DC).
IR≥2MΩ/500V
ʻAʻole emi ka volta kū i waena o ka mea hoʻoheheʻe honua a me ke keʻena ma mua o 3000V (DC) / min, ʻaʻohe puncture, ʻaʻohe flashover; U≥3000V