Nā Hoʻokomo SFT6400A 4*GE PAL B/G NTSC 64 i loko o 1 IP i Analog Modulator
Helu Hoʻohālike:  SFT6400A
Lama:Softel
MOQ:1
gou  Kākoʻo iā BISS De-scrambling
gou  Kākoʻo i ka hoʻokomo ʻana o OSD (Logo a me Caption)
Nā kikoʻī huahana
Nā Palena ʻenehana
Nā Hiʻohiʻona Koʻikoʻi
Polokalamu Hoʻokele
Hoʻoiho
01
Wehewehe Huahana
1. HOʻOLAUNA
2. NĀ HIʻONA
-2U chassis, kiʻekiʻe ka nui e mālama i ke kumukūʻai hoʻouna
-Kākoʻo i ka hoʻokomo ʻana o OSD (Logo a me Caption) no kēlā me kēia kahawai, hana maʻalahi
-Kākoʻo CC/Lepili Inoa/Telekikona
-Kākoʻo i ka BISS De-scrambling (Ke hoʻomohala ʻia nei)
-Kākoʻo i ka hoʻololi ʻana i ka ʻike polokalamu, nā koho leo he nui
-4 mau awa GE (max 64 IP input ma luna o MPTS/SPTS), Max 840Mbps no kēlā me kēia GE input
-64 mau mea lawe pili ʻole a pili paha, kēlā me kēia 32 mau mea lawe i loko o 400MHz
-Kākoʻo i ka hoʻokele pūnaewele ma ka pūnaewele
Hoʻokomo ʻo SFT6400A 4 * GE i 64 i loko o 1 IP i ka Analog Modulator
Hoʻokomo Hoʻopili/helu 4 mau awa GE (max 64 IP input)Max 840Mbps no kēlā me kēia hoʻokomo GE
Kahawai UDP, UDP / RTP, 1-7 mau ʻeke (SPTS/MPTS)
Palapala Hoʻoili UDP/RTP, unicast a me multicast, IGMP V2/V3
Ka lōʻihi o ka pāke 188 / 204 Bytes
Leo MPEG-1/2 Papa 1/2, (HE-)AAC, AC3
ʻIkepili CC, Teletext, Subtitles, DVB Subtitleing
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Lākiō ʻAno 4:3
HoʻololiNā palena Helu o nā kahawai A hiki i 64 mau mea lawe pili ʻole a pili paha
Nā mea hoʻohui 75Ω, F-jack
Pae alapine (frequency) 43.25 – 951.252MHz
Ka laulā puka 400MHz (ʻo kēlā me kēia 32 mau mea lawe)
Pae hoʻopuka -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Pohō hoʻihoʻi ≥ 14dB
Hoʻokaʻawale alapine hoʻopunipuni. ≥ 60dB
Ka pololei o ka mea lawe koena 1%
Maʻamau TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Ka lakio o ka hōʻailona wikiō i ka walaʻau ≥ 60dB
Pūnaewele Pūnaewele Hoʻokele 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
ʻIkepili 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
ʻO kekahi poʻe Ka hoʻopuka hoʻonā kiʻi 480i/576i
ʻOSD Logo: JPG, BMP, PNG
Caption: kākoʻo i nā ʻōlelo he nui, kuhikuhi ʻōwili a me ka wikiwiki i hoʻopilikino ʻia
Hoʻoponopono leo hoʻopuka 0 – 100%
Nui Hoʻokuʻu ʻia 483mm × 330mm × 88mm (WxLxH)
Mahana 0~45℃(hana), -20~80℃(mālama)
Lako ikehu AC100V±10%, 50/60Hza i ʻole AC 220V ± 10%, 50 / 60Hz