Mea Hoʻohele Uea ʻOle Pālua SWR-1200L2 11AC Mea Hoʻohele Uea ʻOle 1200M WiFi
Helu Hoʻohālike:SWR-1200L2
Lama:Softel
MOQ:1
gou  Kuapo Manawa FWiFi
gouWiFi malihini a me ka Mana Mākua
gouCPU ʻelua-core, CPU uea ʻole ʻelua
Nā kikoʻī huahana
Nā Palena ʻenehana
Polokalamu Pūnaewele
Hoʻokele
Hoʻoiho
01
Wehewehe Huahana
2.4G + 5G
CPU ʻelua-core
Nā Antennas 4 * i hoʻonui ʻia
MU-MIMO
Ipv6
Mea Mea Hoʻohele Uea ʻOle Pālua SWR-1200L2 11AC Mea Hoʻohele Uea ʻOle 1200M WiFi
ʻO ka Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Nā Kūlana Uea ʻole IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Hoʻomanaʻo/Mālama 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Nā awa LAN Interface 2×10/100Mbps Ka wikiwiki o ke kelepona ʻole 300Mbps (2.4GHz)
Ka puka WAN o ka pilina 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Lako Mana Waho 12VDC/1.5A Alapine (pinepine) o ka WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
W x D x H 180 × 130 × 26mm Nā ʻAno Uea ʻole
Mea Hoʻohele Uea ʻole; WISP; AP
Palapala hōʻoia CE, RoHS ʻAntenna 2 × 2.4GHz
Pihi WPS/Hoʻonohonoho hou 2×5GHz